استیل ضد زنگ

استیل ضد زنگ : 

 ضد رسوب:
درصد پایین آهن استیل ضد زنگ باعث شده تا این ماده در مقابل اتمسفر و آب طبیعی محیط مقاوم باشد. همچنین این نوع استیل در مقابل اسید، مواد قلیایی و محیط‌های کلرینه نیز مقاوم است و آسیب نمی بیند. به طور مثال استیل ضد زنگ بهترین گزینه برای استفاده در مجتمع‌های تفریحی و استخرها می‌باشد. نرده استیل، اتصالات و لوله ها نیز می توانند با تکنولوژی به کار برده شده در استیل برای همیشه مقاوم و آسیب ناپذیر بمانند.

 ضد آب و آتش:
کرومیوم بالای ویژه و ترکیب خاص فلز استیل باعث شده است که درجه مقاوت این ماده در مقابل آب و حرارت به شدت بالا برود.

 بهداشتی:
سهولت در تمیز کردن استیل باعث می شود که این ماده به یکی از بهداشتی‌ترین مواد فلزی موجود تبدیل شود. این موضوع می تواند برای بیمارستان‌ها، آشپزخانه‌ها، قصابی‌ها و آزمایشگاه‌ها بسیار حائز اهمیت باشد.

تحمل وزن بالا:
ترکیب سخت و متمرکز مواد تشکیل دهنده استیل باعث شده است که این ماده قدرت ویژه‌ای در تحمل وزن های بالا داشته باشد. سختی این ماده باعث می شود تا به تعداد و حجم زیادی از آن برای موارد استفاده گوناگون نیازی نباشد.

ارزش تجاری:
مقاوت بالا در مقابل رسوب و خوردگی، قیمت مناسب و درخشندگی بالای استیل ضد زنگ، باعث شده تا این ماده در ساختن سازه های مختلف بهترین گزینه باشد. بیش از ۱۵۰ نوع مختلف از استیل وجود دارد که پنجاه مورد از آنها بسیار مورد استفاده است. استیل می تواند به صورت ورقه ای، روکشی، میله‌ای، سیمی و لوله‌ای باشد که در موارد مختلفی مانند آشپزخانه‌ها، قاشق، چنگال، چاقو، سخت افزارها، وسایل جراحی، وسایل ساختمانی و… کاربرد دارد.
همچنین استیل ۱۰۰% قابل بازیافت است و بیش از ۵۰% استیل‌های جدید از آهن‌های دوباره ذوب شده ساخته می شوند. همین موضوع استیل را به عنوان یک ماده سود رسان به طبیعت مطرح می‌کند.